Кошик
162 відгуків
"Меркурій"
Контакти
 • Телефон:
  +380983196543, Viber
  +380667537453
  +380638075755
 • Контактна особа:
  Оксана
 • Адреса:
  Львів, Львів, Львівська область, Україна
 • Email:
  styl-zhittya@bigmir.net

Повітряна завіса з датчиком відкр. дверей 6кВт | 90cm

  Повітряна завіса з датчиком відкр. дверей 6кВт | 90cm, фото 1
 Повітряна завіса з датчиком відкр. дверей 6кВт | 90cm, фото 2  Повітряна завіса з датчиком відкр. дверей 6кВт | 90cm, фото 3  Повітряна завіса з датчиком відкр. дверей 6кВт | 90cm, фото 4
Під замовлення, 10 днівКод: П00601

12 800 грн.

 • +380 показати номер +380983196543 Viber
 • +380667537453
 • +380638075755
 • Контакти
  • Телефон:
   +380983196543, Viber
   +380667537453
   +380638075755
  • Контактна особа:
   Оксана
  • Адреса:
   Львів, Львів, Львівська область, Україна
  • Email:
   styl-zhittya@bigmir.net
 • Умови повернення та обміну

Повітряна завіса з електричним нагрівачем + датчик відкривання дверей
WARMTEC WRMS06 + (2,0 / 4,0 / 6,0kW) ― 90 см

 

Завіса WARMTEC WRMS06 + є дуже сучасним і популярним пристроєм для виводу на 6 кВт і шириною 90см. WRM + являє собою серію професійних повітряно-теплових завіс для потужного потоку повітря, що дозволяє виробляти ефективний бар'єр проти переохолодження кімнати через відкриті двері, а також від комах, пилу, диму і т.д. .. завіса Компанії WARMTEC особливо ефективна над входом для всіх видів комерційних будівель, офісів, готелів, складів та інших приміщеннь.

Повітряні завіси над дверима громадських будівель все частіше вимагає Санепіднагляд.

Згідно з чинним законодавством за межами входу до будівлі та приміщення призначені для розміщення людей повинні бути захищені від надмірного припливу холодного повітря за допомогою атріуму, повітряні завіси або інші заходи не порушуючи рух.

Корпус виготовлений із сталі з порошковим покриттям з додатковими алюмінієвими накладками, а їх сучасний дизайн ідеально підходить для декору номерів.

WRMS серії + дуже простий у використанні, всі моделі оснащені індикатором, розташованим на передній панелі завісу. Крім того, ряд WRMS + має дистанційне керування. Це дозволяє повноцінно управляти пристроєм (включення, виключення, зміна сили видуву, змінюючи потужність нагріву) в діапазоні до 8м, і його робота є інтуїтивно зрозумілою і зручною.

Прикладний сучасний PTC нагрівач дуже ефективний і енергозберігаючий, швидко нагрівається повітря, а також ви можете контролювати тепловіддачу. Завіси WRMS + мають 3 ступеневе регулювання теплової потужності і здатність встановити припливне повітря без нагріву (вентиляція влітку). Комфорт у використання WRM06 + завісу збільшує, його рівень звуку, що не перевищує 57dB, яке можна вважати дуже хорошим результатом.

Ці пристрої можуть бути використані там, де це важливо для ефективності та довгих років служби. Використання високоякісних матеріалів гарантує довгий термін служби.

3D презентація ― Завіса WRM

 


 

Повітряні завіси WRMS +

 

 Датчик відкривання дверей
Автоматичне включення завіси завдяки сигналу, що надходить з датчика відкриття дверей. Застосування цього рішення дозволяє значну економію електроенергії. Удосконалена система управління захищає завісу від наслідків частих циклів включення і відключення.

 

Технологія гіпотермії завісу
якщо прилад вимкнений в режимі обігріву, вентилятор продовжуватиме працювати протягом 30 секунд для того, щоб охолонув вбудований нагрівач.

 

Панель керування
Перемикачі управління роботою пристрою, вмонтовано в передній частині корпуса зі світлодіодами, що вказують режим роботи.

 

Ефективний та енергозберігаючий нагрівальний елемент
використовуються сучасні PTC нагрівач дуже ефективний і енергозберігаючий, швидко нагріває повітря, а також ви можете контролювати тепловіддачу. Завіси WRM + мають 3 способи регулювання виходу тепла.

 

Бездротовий пульт дистанційного керування
Пульт дистанційного керування дозволяє управляти всіма функціями в межах 8 м ― в режимі холод / тепло, 2 швидкості вентилятора, установка потужності нагріву.

 

Потрійна технологія безпеки

автоматично пристосовуються до змін напруги, додатковий запобіжник захищає пристрій від перенапруги, захист від перегріву.

 

Регульовані повітряні потоки.

Кут теплових потоків регулюються вбудованою установкою, що дозволяє направити повітря що видувається під різним кутом, у відповідності з вашими потребами.

 

Характеристики Повітряних завіс WARMTEC WRMS+

 • Округлий сучасний корпус зі сталі з порошковим покриттям, покритого алюмінієвими ковпачками,

 • ефективний і енергоефективний PTC нагрівач,

 • 3 рівня потужності нагріву,

 • кут теплових потоків регулюються вбудованою установкою, що дозволяє направити повітря що видувається під різним кутом, у відповідності з вашими потребами.

 • оснащений пультом дистанційного керування, що дозволяє управляти всіма функціями в діапазоні до 8м,

 • перемикачі управління роботою пристрою, вмонтовано в передній частині корпуса з світлодіодною індикацією режиму роботи,

 • Технологія гіпотермії завісу ― прилад вимкнений в режимі обігріву, вентилятор продовжуватиме працювати протягом 30 секунд для того, щоб охолонути вбудований обігрівач,

 • Потрійна технологія безпеки ― автоматично пристосовуватися до змін напруги, додатковий запобіжник захищає пристрій від перенапруги, захист від перегріву,

 • можливість регулювати потік повітря без нагріву ― так званий. холодний режим (циркуляція повітря в літній період),

 • Максимальна швидкість повітря 13,6 м / с,

 • WRMS+ завіси безпеки ― є пристроями, що встановлюються стаціонарно, а тому не мають кабелю живлення, - їх встановлення та підключення повинні проводитися кваліфікованим електриком.

 

Завіса ― як це працює?

Повітряні завіси призначені для розділення двох різних температурних зон інтенсивним невидимим шаром повітря. Переміщення повітряних потоків, блокуючи потік завіси ззовні до внутрішніх і навпаки, дозволяючи при цьому відкрити двері. Крім того, використання повітряної завіси знижує ризик проникнення в приміщення комарів, мух та інших комах, а також пилу, диму і інших запахів ззовні.

 

При виборі відповідного завісу слід звернути увагу на технічні параметри, особливості швидкості відпрацьованого повітря, повітряного потоку, ширини, теплової енергії і т.д... На жаль, на ринку є багато дешевих пристроїв, які тільки називаються "Завіса" ― і їх параметри , Наприклад швидкості вентилятора, якщо його потік повітря настільки малий, що вони не забезпечують достатньої ефективності.

 

 

 

Найвища ефективність завіси досягається, коли тиск в приміщенні такий же, як зовні.

Охолодження зовнішнього повітря не приводить до втрати внутрішнього теплого повітря, а це означає, що використання повітряної завіси знижує споживання енергії. Область застосування всередині приміщення залишається без змін, ми зберігаємо додатковий захись не використовуючи двері і не знижуючи видимості.

 


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Модель

WRMS06 +

Потужність нагріву

2,0 / 4,0 / 6,0kW

Потужність вентилятора

160W

Потужність

3P / N / PE (230В або 400В)

Розміри

900 х 190 х 105 мм

Макс. Швидкість повітря

13,6 м / сек

Макс. повітряний потік

1200 м3 / год

Макс. висота монтажу

макс. шум

57dB

Вага

13,5 кг

Гарантія виробника

24 місяців

 Виготовлено в ЄС

Порівняльна таблиця завіс WRM + і + WRMS

ок    WRM+       WRMS +
3 рівня потужності так так
Напруга живлення 230 В / 400 В так так
PTC нагрівач так так
порошкове покриття корпусу так так
Регульована фара так так
перемикачі управління на корпусі так так
дистанційне керування так так
Технологія гіпотермія завісу так так
потрійний технології безпеки так так
холодно режим так так
максимум швидкість повітря 13,6 м / с так так
дверний контакт (NC) НI так
можливість підключення термостата Нl так
Технологія підігріву після закриття дверей     НI так
Характеристики
Основні
Країна виробник Франция
Виробник   Warmtec
Тип теплової завіси за способом монтажу Горизонтальный
Тип теплової завіси за способом нагріву повітря Электрический
Спосіб управління тепловою завісою Выносной пульт
Максимальна рекомендована висота установки теплової завіси 3000.0 (мм)
Максимальна потужність 6.0 (кВт)
Напруга живлення 220 В, 380 В
Рівень шуму 57.0 (дБ)
Вага 13.5 (кг)
Гарантійний термін   24 (міс)
Габаритні розміри
Ширина 900.0 (мм)
Інформація для замовлення