Кошик
162 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380667537453
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380983196543📞+ Viber
+380667537453
+380638075755
Оксана
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів
+380667537453
+380983196543

Сауна портативна

Портативна сауна

Ще кілька десятиліть тому ніхто в нашій країні і не підозрював про те, що є не тільки класичні способи оздоровлення, наприклад, лазня, а й більш сучасні, які мають оздоровлюючий, косметологічний і загальнозміцнюючий ефект. Інфрачервоні процедури з кожним роком стають популярнішими, і поступово переходять від громадського типу і переключаються на домашнє і портативне використання.

Портативна сауна

 

Частково винахід інфрачервоної сауни належить японцям. На протяг 14-ти років вони використовували дану методику у своїх медичних центрах, і лише в 1979 році це відкриття стало доступно всім іншим жителям планети. Не мудро, що, дізнавшись про його позитивні особливості, кожен вирішив випробувати на собі її дію.

Виявляється, лікувальним і оздоровчим ефектом володіють не тільки промислові інфрачервоні сани, а й ті, що створені власними силами. Принциповий ефект досягається за рахунок максимально допустимого прогрівання тіла людини. Саме тому всі подібні споруди іменуються саунами (домашня, портативна і т.д.). Проникає інфрачервоний промінь на глибину 3-5 см і прогріває тіло, маючи аналогічне по ефективності вплив, що й двогодинна процедура лазні.

Для прогрівання тіла можна використовувати два способи:

інфекційний, який передбачає, що процес нагрівання тіла відбуватиметься за рахунок того джерела тепла, який найближче до тіла: повітря, вода, пар. Цей спосіб знайшов своє застосування в російській лазні і сауні. Незважаючи на його ефективність, йому властиві деякі обмеження у використанні, а так же обмеження в часі.

хвильової, той, що використовується в інфрачервоних саунах. Джерело передає хвилі, які за короткий час досягають своєї мети ― людське тіло. Що стосується навколишнього повітря, то його температура практично залишається незмінною.

Щоб не нашкодити власному організму, необхідно, перш ніж відвідувати інфрачервону сауну, отримати рекомендацію лікаря.

Принцип дії інфрачервоної сауни полягає в наступному:

  • під час впливу на тіло інфрачервоними хвилями, воно може мати деякі почервоніння, які вже через півгодини після завершення процедур зникають;
  • процедури викликають спазм судин, після якого слідує розширення. Все це призводить до поліпшення кровотоку;
  • капілярні стінки набувають великої проникності;
  • поліпшується обмін речовина і відбувається активація всіх окислювально-відновних процесів в організмі;
  • процедури мають протизапальний ефект, зміцнюється імунна система, місцевий лейкоцитоз і фагоцитоз отримують ефективний поштовх;
  • м'які тканини починають менше реагувати на вплив інфекцій;
  • на загоєння м'яких тканин потрібно менше часу за рахунок збільшеної регенерації тканин;
  • за рахунок зниженого тонусу мускулатури всі болі, що мають спазматичний характер, знижуються або взагалі проходять;
  • зміни чутливості сприяє полегшенню свербежу.

Саме тому у багатьох відпадає питання про ступінь корисності інфрачервоної сауни. Інфрачервона портативна сауна використовується в багатьох випадках: при лікуванні невралгії, шкірних захворювань, травмах, при лікуванні наслідків неправильного харчування, для схуднення і т.д.

Портативна сауна

Головна перевага переносний портативної сауни полягає в значній економії простору. Якщо традиційна парилка вимагає всього простору у ванній кімнаті, то переносний варіант розташується всього лише на просторі в один квадратний метр. Крім цього процес установки мобільного варіанту вимагає декількох хвилин, тоді як стаціонарні варіанти більш трудомісткі у збірці, монтажі.

Компактна сауна має ще одну важливу особливість ― вона споживає дуже мало електроенергії. Нагрівальні елементи, встановлені в переносний сауні, мають потужність нагрівання 600Вт, а так як процедура ширяння не віднімає більше чверті години, то загальна витрата енергії буде не значним.

Переносна сауна крім вище описаних властивостей допомагає при схудненні. Це стає можливим через те, що, перебуваючи в міні-сауні, тіло піддається впливу інфрачервоних хвиль, які прискорюють процеси метаболізму. Одне відвідування такої сауни можна порівняти з пробіжкою або вело-прогулянкою. Але, звичайно, не варто повністю замінювати заняття фітнесом процедурами в портативної сауні. У питанні схуднення краще використовувати комплексний підхід, де правильно поєднуються фізичні навантаження, дієти і відвідування саун.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку