Кошик
150 відгуків
Стільці для піаніно, банкетки
Виробники
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Стільці для піаніно, банкетки

Гра на клавішних інструментах припускає використання обов'язкових аксесуарів таких, як стільці і банкетки. Складно уявити собі піаніста, який грає на інструменті стоячи, тому на сьогоднішній день існує безліч стільчиків і банкеток для клавішних музикантів.

Існуючі вироби відрізняються один від одного конструкцією, дизайном і зовнішніми особливостями. Стільці для піаніно і фортепіано можуть мати складну конструкцію. Це робить їх зручними і максимально транспортабельними. Що стосується банкеток, ці вироби представляють собою особливі лавки з м'якою оббивкою. Вони забезпечують максимальний комфорт музикантові під час виконання клавішних партій.

Деякі сучасні моделі банкеток додатково можуть оснащуватися спинкою, яка в рази збільшує зручність використання цього виробу. Стільці і банкетки, як правило, виготовляються з різних порід дерева. Як матеріал оббивки можуть використовуватися, як натуральні матеріали, так і синтетичні. Деякі сучасні стільчики можуть мати регульовану конструкцію, яка забезпечує максимальну зручність музиканту, адже він може підлаштовувати висоту виробу під власні уподобання. У широкому асортименті банкеток представлені також вироби призначені для двох виконавців. Деякі моделі стільців мають додаткове відділення, яке дозволяє зберігати дрібні аксесуари, ноти й інші необхідні виконавцю вироби.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете вибрати і купити банкетку або стілець для піаніно, рояля, фортепіано найвищої якості за найбільш прийнятною ціною.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2