Продавец "МЕРКУРІЙ" развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
179 отзывов
"Меркурій"
+380667537453
+380983196543
+380667537453
+380638075755

Водонагрівачі

Електричні  водонагрівачі

.

Електричний водонагрівач: проточний або накопичувальний?
 У першу чергу, потрібно визначитися, який саме тип водонагрівача Вам підійде найбільше - проточний або накопичувальний, а потім підібрати  ємність і потужність.

Електричні проточні водонагрівачі

Всередині проточного електричного водонагрівача знаходиться нагрівальний елемент ТЕН, через який, нагріваючись, протікає вода. ТЕН - система нагріву з допомогою нагрівальних елементів для проточних і накопичувальних водонагрівачів. ТЕН складається з мідної труби, в яку запресована нагрівальна спіраль з ніхрому. ТЕНові нагрівальні елементи не бояться повітряних пробок і відрізняються надійністю та тривалим терміном служби. Чим потужніший нагрівальний елемент - тим швидше нагріється вода. У проточному нагрівачі вода гріється тільки тоді, коли її витрачають, безпосередньо в потоці. Тобто користуватися ним можна як звичайним централізованим гарячим водопостачанням - відкрити кран і користуватися гарячою водою. Також користуватися проточним водонагрівачем можуть декілька користувачів одночасно.

Електричні накопичувальні водонагрівачі 

У накопичувальному електричному водонагрівачі вода гріється заздалегідь, залежно від потужності і обсягу приладу, включити його треба за годину, а то й кілька годин перед тим, як у вас виникне необхідність в гарячій воді.