Кошик
150 відгуків
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Обігрівачі для ванної кімнати

Обігрівач для ванної

 

Розслабитися і зігрітися в теплій воді, вийти з неї — і відразу ж почати тремтіти від холоду? На жаль, така ситуація знайома жителям багатьох квартир, будівельники яких для обігріву ванної кімнати передбачили тільки скромний змійовик-полотенцесушитель. Виділяється їм тепла, як правило, недостатньо, щоб забезпечити комфортну температуру, тому багато приходять до думки придбати і встановити додатковий обігрівач у ванну.

Переносити у ванну звичайний обігрівач, яким ви користуєтеся у вітальні або спальні — не найкраща ідея. Обігрівач для ванної повинен мати особливі характеристики: підвищена вологість створює додаткові складності і навіть небезпеки при використанні опалювальних приладів. Тому краще підібрати одну з моделей, призначених спеціально для установки у ванній кімнаті.

Це може бути електричний полотенцесушитель, конвектор зі ступенем вологозахисту не менш 4 (IP 24), інфрачервоний обігрівач. Обігрівач для ванної, як правило, дуже компактний, має трубчасту або плоску форму, кріпиться до стіни або стелі (на щастя, виробники розуміють необхідність економії місця у ванній кімнаті).

Найбільш популярні інфрачервоні обігрівачі. Їх принцип роботи схожий з дією сонячного світла, вони нагрівають приміщення досить швидко і рівномірно, підтримують у ньому комфортний мікроклімат. Електричні конвектори також цілком надійні: вони мають датчики температури, захищені від стрибків напруги, що дозволяє безбоязно залишати їх включеними на тривалий термін.

Обігрівач у ванну, незалежно від його типу, вимагає акуратної установки; з особливою відповідальністю треба підійти до питання ізоляції проводки або розміщення розетки (якщо ви плануєте використовувати цей опалювальний прилад не тільки у ванній). Схопитися мокрими руками за провід або за корпус, посковзнутися і зачепитися за шнур ногою — уявіть собі можливі наслідки подібних ситуацій і зробіть все, щоб їх запобігти. Краще, якщо обігрівач матиме шнурової або взагалі окремий вимикач, розташований поза ванної кімнати.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2