Кошик
150 відгуків
Виробники
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м  
Мощность обогрева, Вт  
НазначениеТип источника энергииТип нагревательного элементаТип установки  ОсобенностиБезопасностьМатериал корпусаЦвет корпуса  
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Інфрачервоні та галогенові обігрівачі

 Інфрачервоні обігрівачі

 

З настанням холодів дуже часто виникають питання, пов'язані з установкою опалення: який тип обігріву вибрати, обладнання якого виробника найбільш надійне і недороге і т.д.? Існує величезна кількість різного устаткування для опалення: електричні та газові конвектори та котли, масляні обігрівачі, тепловентилятори, електричні радіатори, інфрачервоні обігрівачі і т. д.

Кожен з них заслуговує на особливу увагу і в кожному конкретному випадку може бути найбільш економним.

Наприклад, Ви хочете обігріти незасклені балкон або інше відкрите приміщення. Обігрівати його конвективним способом (електричні та газові конвектори та котли, масляні обігрівачі, тепловентилятори, електричні радіатори і т.п.) просто безглуздо, адже все тепло буде тут же йти на вулицю. Або, наприклад, Вам потрібно опалювати приміщення з дуже високими стінами (висотою більше 3,5 м). Як відомо, тепле повітря в цьому випадку буде підніматися вгору, а значить, комфортної температури внизу Ви так і не доб'єтесь, при цьому витрачаючи колосальні кошти на обігрів. У рішенні таких завдань Вам допоможе інфрачервоний обігрівач.

Принцип роботи інфрачервоного обігрівача кардинально відрізняється від принципу роботи перерахованих вище приладів. Він являє собою лампу, яка окрім звичайного світла випромінює ще й невидимі для людського ока інфрачервоні промені. Такі ж промені гріють нас, коли світить сонце, такі ж промені випромінює багаття. Процес нагрівання починається практично миттєво після включення пристрою. Через кілька секунд Ви себе будете почувати комфортно навіть на відкритому просторі. Відмінною особливістю інфрачервоних обігрівачів є здатність інфрачервоних променів проходити через повітря, не нагріваючи його. Але, при цьому нагріваються стіни і навколишні предмети, що потрапляють під промінь. Повітря ж в приміщенні нагрівається вже від тепла, які віддають розігріті предмети. При цьому якщо правильно підібрати обігрівач, не буде виникати відчуття задухи в приміщенні. Варто також відзначити, що комфортна температура повітря, при обігріві інфрачервоними обігрівачами, становить 18 градусів Цельсія, а не 20-22, як при опаленні іншими приладами. Інфрачервоні обігрівачі дуже зручні. Вони малогабаритні, мають малу вагу і можуть монтуватися на всілякі підставки, стелю і стіни.

При виборі інфрачервоного обігрівача, щоб не бути розчарованим, варто звернути увагу на такі показники як волого-та пилезахист (IP), якість кабелю живлення, лампи, а також корпусу. Зважаючи на зростаючу популярність таких приладів на ринку з'являється безліч неякісної продукції, так що будьте обережні. Особливо важливим моментом при установці інфрачервоного обігріву є правильний підбір потужності обладнання та його розміщення.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку