Кошик
150 відгуків
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Газові обігрівачі

Газові обігрівачі 

Широке застосування в даний час отримали обігрівачі  тому, що вони дуже зручні у використанні. Газ – дешеве, економічне, практично безвідходне паливо, доступне і вигідне.  Газовий обігрівач  призначений для обігріву як відкритих місць, наприклад: вуличних майданчиків, терас, веранд, так і заміських будинків і дач.

Багато моделей газових обігрівачів  оснащені термостатами, для завдання і підтримки потрібної температури повітря в приміщенні. При цьому витрата палива, яке побутовий газовий обігрівач  споживає, виявляється значно менше. Газовий обігрівач  працює на пропані, який при згорянні практично не залишає запаху і в опалювальному приміщенні.

Побутові газові обігрівачі  бувають декількох типів. Особливої ​​уваги заслуговують газові обігрівачі переносного  типу, що забезпечують практично безвідходне згорання палива і мають коефіцієнт корисної дії близький до 100%. Такі газові обігрівачі  можна брати з собою в поїздки, на дачу, вони дуже зручні і не дадуть господарю замерзнути в дорозі.  Газові  обігрівачі  дуже мобільні і готові до роботи за лічені хвилини.

Також для деяких моделей передбачені спеціальні перехідники, які дозволяють підключати одночасно два балони. Що дозволяє безперервно експлуатувати промислові газові   обігрівачі.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2