Кошик
150 відгуків
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Тепловентилятори: керамічні, кварцові

Тепловентилятор

Тепловентилятор – являє собою опалювальний прилад, який працює по конвекційному типу. Тепловентилятор служить для обігріву приміщення в результаті того, що через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого в пристрій вентилятора, пропускається велика кількість повітря.

Тепловентилятор – неймовірно зручний прилад, там де необхідно за короткий час підняти температуру в приміщенні до комфортної для перебування в ньому людей. Але, тепловентилятор не здатний повністю взяти на себе функції системи опалення.

Головний плюс будь-якого тепловентилятора полягає в тому, що навіть самий мініатюрний і "немічний" на перший погляд прилад, здатний забезпечити примусову циркуляцію повітря в приміщенні і дуже швидко домогтися заданої температури. Причому нагрівальний елемент в тепловентиляторах практично миттєво нагрівається до робочої температури.

Всі тепловентилятори, які мають функцію роботи без включення нагрівального елемента здатні працювати в режимі звичайного вентилятора, що робить їх дуже зручним міжсезонним пристроєм, який приносить користь і в літню спеку і в зимовий або осінній холод.

Сучасні тепловентилятори можуть застосовуватися навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю. А багато моделей завдяки конструкції та інженерних рішень практично безшумні і мають вбудовану систему очищення і іонізації повітря.

Тепловентилятори можуть бути переносними – підлоговими, настільними, настінними, стельовими, так і стаціонарними, які жорстко монтуються в поверхню.

Найчастіше в побуті застосовуються електричні тепловентилятори. Але в промисловості можна зустріти моделі, що працюють на зрідженому або природному газі, гасі або дизельному паливі.

Тепловентилятори можуть являти собою готельні автономні пристрої, а можуть бути вмонтовані в опалювальну систему.

Всі побутові тепловентилятори представлені на сучасному ринку розрізняються по типу нагрівального елемента. Це може бути відкрита або закрита спіраль або тепловентилятори з керамічним нагрівальним елементом.

Тепловентилятори зі спіраллю мають порівняно невелику площу поверхні самого нагрівального елемента. Це призводить до того, що для нагрівання приміщення спіралі потрібно дуже сильно розігріватися – розжарюватися. Це загрожує випалюванням кисню з навколишнього повітря і пересушування повітря в приміщенні.

Але тепловентилятори зі спіральним нагрівальним елементом на порядок дешевше своїх аналогів, що використовують керамічний нагрівальний елемент, а цей фактор часто відіграє вирішальну роль при виборі тепловентилятора.

             Тепловентилятор, що використовує в роботі керамічний нагрівальний елемент коштує дорожче. Але такий тепловентилятор має набагато більшу площу нагрівальної поверхні. В результаті – температура на такій поверхні вища, ніж на спіральної, а повітря прогрівається краще і швидше.

До одним з безперечних достоїнств тепловентиляторів з керамічним нагрівальним елементом слід віднести їх низький шум.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку