Кошик
150 відгуків
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Електричні обігрівачі, конвектори

Електричний конвектор – обігрівач

 

Існує досить багато суперечок про те, які системи опалення вигідніші і кращі – електричні чи газові. Кожні з цих систем мають свої переваги або недоліки. Розглянемо властивості електричних конвекторів – оскільки вони вважаються одним з найбільш економних і ефективних видів опалення, особливо для приміщень, де відсутнє газопостачання.

Електричний конвектор – це побутовий опалювальний прилад, призначений для опалення приміщень за допомогою використання електроенергії.

Принцип роботи електричного конвектора полягає в тому, що в результаті нагрівання від електричних нагрівальних елементів тепле повітря піднімається вгору, а його місце займає холодне, яке також нагрівається в свою чергу (принцип конвекції).

Основні технічні характеристики електричного конвектора наступні:

1. Електрична потужність.

 Потужність електричних конвекторів в основному знаходиться в межах від 500 до 3000 Ват. Це приблизно можна порівняти з потужністю прасок.

Добре, якщо в конвекторі є регулювання потужності. Регулятор дозволяє збільшувати або зменшувати потужність конвектора в залежності від потреби користувача. Такі економні електричні конвектори допомагають зменшити витрати на опалення в залежності від площі або температури повітря зовні.

2. Спосіб розміщення.

Електроконвектори бувають підлогові, настінні або універсальні.

Підлоговий електричний конвектор-обігрівач встановлюється на підлозі на спеціальних ніжках – підставках.

Настінні конвектори кріпляться на стінах за допомогою спеціальних кронштейнів.

Універсальний електричний конвектор може використовуватися і як підлоговий, і як настінний.

Є ще внутрішнопідлогові конвектори, які монтуються в підлогу приміщення, але вони зустрічаються не дуже часто.

Для вибору конвектора Вам потрібно спершу визначитися, де Ви збираєтеся його ставити, а потім підбирати модель з відповідним способом розміщення.

3. Характеристики терморегулятора.

Терморегулятор (термостат) – це пристрій, який призначений для регулювання та підтримки температури нагріву конвектора. Завдяки спеціальним датчикам термостат допомагає вмикати-вимикати прилад залежно від виставленої температури нагріву.

Термостати електричних конвекторів можуть бути механічними та електронними.

Механічний термостат більш надійний і простий.

Електронний термостат – більш функціональний, він дозволяє точніше регулювати температуру нагрівання.

4. Питання безпеки.

Побутовий електроконвектор-обігрівач – це електричний прилад тривалого часу використання, тому характеристики безпеки для нього дуже важливі. До таких основних характеристик можна віднести наявність захисту від перегріву і клас електричного захисту.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку