Кошик
150 відгуків
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Масляні обігрівачі, радіатори, калорифери

Масляні радіатори побутові

Масляний (радіаторний) обігрівач складається з герметичного корпусу, заповненого спеціальним маслом, усередині якого встановлений електронагрівач.

У радіаторному обігрівачі електронагрівач нагріває масло, а гаряче масло нагріває стінки пристрою. Тепло передається від спіралі маслу, потім від масла корпусу, і від корпусу до повітря.

Масляні обігрівачі, на відміну від інших типів нагрівальних приладів найбільш наближені до стаціонарних опалювальних приладів водяного опалення. У масляних радіаторах використовується принцип конвекції гарячої рідини всередині металевого радіатора, який, нагріваючись, віддає тепло навколишньому повітрю, за рахунок самостійної конвекції повітря навколо нього.

Повітря, нагріваючись, піднімається вгору, а холодне опускається вниз, таким чином воно перемішується в приміщенні і поступово все нагрівається.

Масляний (маслонаповнений) радіатор має найбільшу площу нагрівального елемента і представляє собою пересувну батарею. Температура стінок якої зазвичай становить 110-150°C.

Для зміни інтенсивності обігріву в радіаторі зазвичай передбачено 2-3 режими потужності.

У масляному обігрівачі може бути до 14 секцій. Зверніть увагу, що чим менше секцій у обігрівачі, тим менше площа його робочої поверхні, а отже тим більшою є температура нагрівання стінок.

Перевага масляних обігрівачів полягає в "м'якому" нагріванні повітря в приміщенні. Немає таких неприємних особливостей, як сторонні запахи, які властиві всім обігрівачам з високою температурою нагрівального елементу (Пил, що накопичується на нагрівальному елементі горить і виділяє різні неприємні запахи), а також масляні обігрівачі не спалюють кисень, а це означає, що у приміщенні буде комфортно дихати незалежно від тривалості роботи масляного обігрівача.

Фактично масляні обігрівачі повільніше інших забезпечують рівномірний нагрів приміщення.

Найбільш підходять для використання в приміщеннях, де необхідний постійний обігрів.

Наприклад, якщо обігрівач працює у квартирі (або офісі) весь день, то масляний обігрівач - ідеальний варіант.

Якщо масляний радіатор забезпечений функцією турбо наддуву, то він стає найшвидшим способом нагріву приміщення:

 • Велика площа секцій забезпечує швидку теплопередачу.
 • Вентилятор швидко перемішує повітря в приміщенні, рівномірно розподіляючи тепло.

Сучасні масляні обігрівачі мають наступний набір функцій:

 • Декілька режимів роботи.
 • Таймер вмикання/ вимикання, радіатор нагріє приміщення до певного часу.
 • Функція захисту від перегріву.

 

Варто знати, що масляний обігрівач повинен встановлюватися тільки вертикально – при горизонтальному положенні циркуляція масла порушується, воно перегрівається, а це може призвести до перегорання.

Масляні радіатори оснащують термостатами безпеки, що запобігають перегріву приладу і функцією вимкнення при перекиданні.

 

Переваги масляних:

 • Доступна ціна і безпечність – адже саме вони вважаються найбезпечнішими обігрівальними пристроями. Масляні обігрівачі не мають відкритих високотемпературних нагрівальних елементів, які могли б сприяти загоранню предметів, що знаходяться в безпосередній близькості.
 • Масляні обігрівачі надійні і довговічні, так як їх нагрівальні елементи не вигорають при роботі.
 • Велика площа нагріваючого елемента.
 • Економічне споживання електроенергії за рахунок вбудованого термореле, що виключає нагрівальний елемент, на той час, поки гаряче масло не віддасть тепло навколишньому повітрю.
 • Не спалює кисень (актуально тільки для запилених приміщень).

Недоліки масляних:

 • Повільне нагрівання.
 • Масивний і важкий (хоча в межах кімнати легко переміщується за рахунок коліщаток).
facebook twitter