Кошик
150 відгуків
Виробники
Контакти
"МЕРКУРІЙ"
+38098319-65-43
+38066753-74-53
+38063807-57-55
... .
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівЛьвів81054

Столи та Столики

Нам важко уявити інтер’єр квартири без кухонного чи журнального столика. Столи сьогодні використовують не лише для прийому їжі. На них ставлять квіти та декоративні прикраси, використовують, як підставки для ноутбуків, а вечорами за ними збираються друзі, щоб відпочити після робочого дня. Інтернет-магазин "Стиль Життя" пропонує столи, які стануть візитною карткою  та окрасою Вашого помешкання.

            Ми пропонуємо вибір моделей журнальних та обідніх столів. Часто зустрічаються столики-трансформери з розкладною стільницею: зазвичай вона невеликого розміру, а при потребі її площу можна збільшити у півтора або два рази. Сьогодні на ринку присутній великий вибір матеріалів, з яких виготовляють журнальні столики: камінь, метал, пластик, дерево, натуральне та акрилове скло. Часто зустрічаються комбіновані моделі, у котрих стільниця виготовлена з каменя чи дерева і оздоблена вставками зі скла чи інкрустована перламутром чи слоновою кісткою. Проте найбільш популярними залишаються столи з деревини або ДСП оздоблені шпоном цінних порід дерев.

         Останнім часом великої популярності в дизайні інтер’єру набули скляні столи. Частіше за все скляні столи прозорі або матовані, що створює ефект більшого простору в кухні або столовій. Слід пам’ятати, що якісні скляні столи завжди виготовляються із загартованого скла. Таке скло стійке до ударів та подряпин, і навіть, якщо воно розіб’ється, то не становить загрози для життя людини, бо розсипається у дрібну крихту. Ще кілька переваг скляних столів: метал і скло є екологічно чистими матеріалами, завдяки гладким поверхням на них не скупчується пил, мають просту та надійну конструкцію, яка не ламається навіть при інтенсивному щоденному використанні.

          Інтнрнет-магазин "Стиль Життя" – це комфорт та відчуття стилю у Вашій оселі.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку